راهنمای خرید


راهنمای خرید آنلاین و دانلود فایل
مراحل زیر را برای خرید و دانلود دنبال کنید:
- ابتدا محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای این منظور می توانید از جستجوگر سایت استفاده کنید، پس از جستجوی اولیه، جستجوگر وارد صفحه جستجوی پیشرفته می شود. برای جستجوی سریعتر نیازی به وارد کردن عنوان کامل مطلب نیست، وارد کردن یک کلمه کلیدی کافی است. برای مثال اگر بدنبال تحقیقی پیرامون  برق هستید، صرفا جستجوی کلمه برق برای یافتن تحقیقات مرتبط کافی است.
و در ادامه بر روی پرداخت و دانلود کلیک کنید.
- در صفحه باز شده، نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. در صورت وارد کردن ایمیل، همزمان و بصورت خودکار یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال میگردد. همچنین اگر فرایند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه شد، امکان پیگیری راحت­ تر و سریع­تر میسر باشد. در صورت وارد کردن شماره همراه خود، بلافاصله پس از پرداخت، پیامی حاوی اطلاعات خرید و رسید پرداخت (در صورت نیاز جهت پیگیری های بعدی)  برای شما ارسال می شود.

- برای پرداخت آنلاین روی درگاه پرداخت بانک کلیک نمایید.

- پس از پرداخت آنلاین موفق، مجدداً به صفحه دانلود فایلود هدایت خواهید شد، با کلیک بروی لینک دانلود، امکان دانلود فایل فراهم میشود و همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال میگردد. تا زمانیکه این صفحه را نبندید امکان دانلود فایل برای چندین بار وجود دارد.

  

راهنمای پرداخت آنلاین
در هنگام خرید اینترنتی اطلاعات کارت بانکی مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین موفق عبارتند از:
- شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
-
CVV2 (شماره درج شده در پشت کارت که معمولا 3 یا 4 رقمی است)
- تاریخ انقضای کارت


توجه : با کلیه کارتهاب بانکی عضو شبکه شتاپ میتوانید خرید خود را انجام دهید


لازم به توضیح است که رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
- اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای
ATM خود قرار داده­اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
-  به شعبه بانک خود مراجعه و درخواست رمز خرید اینترنتی کنید

 

نرم افزار WinRAR
نرم افزار
WinRAR یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فایلهای فشرده میباشد و میتواند فایلهای مختلف را تا 10 درصد بیشتر از فایلهای ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. این نرم افزار می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج كند پس از دانلود فایل خود با این نرم افزار فایل دانلودی خود را میتوانید از حالت فشرده خارج سازید.

برای دانلود WinRAR از سایت soft98.ir اینجا کلیک نمایید.

تضمین خرید
فایل هایی که در لوکس فایل عرضه می شوند دارای مشخصاتی می باشند که توسط فروشنده فایل ذکر شده است. در صورتیکه به هر دلیل پس از خرید فایل امکان دانلود فایل میسر نگردید و یا اینکه فایل به ایمیل شما ارسال نشد، در هر زمان از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما مانند پیگیری خرید و یا صفحه تماس اقدام کنید.


فرمول محاسبه درآمد حاصل از فروش فایل:
بعنوان مثال:
قیمت فایل:                            10000تومان
سهم بازرایاب (20 %)              2000 تومان
سهم سایت (20 % ثابت)        2000 تومان
سهم شما:                           6000 تومان

توجه : سهم بازاریاب یک گزینه اختیاری است که دست فروشنده فایل میباشد اما جهت فروش بیشتر پیشنهاد میکنیم سهم بازاریاب را برای هر فایل 30 درصد قرار دهید تا فروش سایت شما چند برابر شود زیرا با این سهم اغلب بازاریاب ها فایلهای شما را بازاریابی خواهند کرد

قیمت گذاری فایل :
با توجه به سیستم بازاریابی قوی لوکس فایل افرادی که فایل اپلود میکنند به نکات زیر توجه کنند  
1-هیچ فایلی زیر 6 هزار تومان قیمت گذاری نشود 
2-فایلهایی که بیش از 30 اسلاید دارند 10 هزارتومان قیمت گذاری شود 
3-فایلهایی که زیر 10 اسلاید یا 10 صفحه هستند 6 هزار تومان قیمت گذاری شودو فایلهایی که بیش از 50 اسلاید و یا 50 صفحه هستند 12 هزار تومان قیمت گذاری شود.
در این سیستم هرچقدر فایل بیشتری اپلود کنید بدلیل قیمت بالا و بازاریابی ویژه دوبرابر و چند برابر فروش خواهید کرد و نکته اخر اینکه میزان پورسانت بازاریابی را 30 درصد قرار دهید تا بازاریاب ها با توان بیشتری فایلهای شما را بفروش برسانند
 
قوانین ارسال فایل
مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت به عهده ارسال کننده فایل می باشد و لطفا قبل از ارسال فایل موارد زیر را رعایت فرمایید:
- محتویات فایل بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد
- عدم ارسال فایل هایی که نیاز به مجوز انتشار دارد (در صورت نداشتن مجوز مربوطه)
- عدم ارسال فایل هایی که به صورت رایگان موجود است
- عدم ارسال فایل هایی که مربوط به اشخاص و بدون اجازه صاحب اثر  می باشد
- مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته شده در سایت به عهده ارسال کننده آن می باشد و سایت هیچ مسئولیتی در قبال عواقب بعدی آن ندارد
- به طور کلی ارسال فایل های مخرب، توهین آمیز، دارای کپی رایت، مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی، سیاسی و اطلاعات مربوط به اشخاص ممنوع می باشد.